Klipsch RP-1200SW
Klipsch RP-1200SW
Το Klipsch RP-1200SW είναι ένα subwoofer με 12 ιντσο Spun Copper Cerametallic γούφερ ικανό να εκτοξεύσει την ακρόαση της μουσικής σας ή την απόλαυση μιας ταινίας. Διαθέτει 400 Watt ψηφιακό ενισχυτή και έχει απόκριση συχνότητας 16.5Hz – 138Hz με μαξιμουμ ακουστική έξοδο 121 dB.
Klipsch RP-1200SW
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Περιγραφή
Klipsch RP-1200SW
Klipsch RP-1200SW
- Klipsch RP-1200SW features
Spun Copper Front-Firing Cerametallic Woofer
Class-D Amplifier
Minimal Port Noise
Wireless Capable
Use Both Inputs Simultaneously
Flexible Tuning
1/2-Watt Standby
To conserve energy and reduce costs, the RP-1200W uses only 0.5W when in standby mode.
Durable Finish
Klipsch RP-1200SW Specs
Subwoofer
Subwoofer Type Passive
Enclosure Type Bass-Reflex
Power Handling 400 W (RMS)
800 W (Peak)
Drivers 1 x 12″ / 30.5 cm Cerametallic (Front-Firing)
Ports (Front-Firing)
Frequency Response 16.5 to 138 Hz (±3 dB)
Inputs/Outputs 1 x Stereo RCA Input (Audio/LFE)
Physical
Cabinet Material MDF, Vinyl
Dimensions 43.2 x 48 x 65.8 cm
Weight 31.1 kg
Packaging Info
Package Weight 85 lb
Box Dimensions (LxWxH) 28.38 x 24.5 x 21.88″
Δείτε εδώ τα υπόλοιπα προϊόντα μας.
ΤΡΟΠΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
- Παραλαβή από την έδρα μας κατόπιν επικοινωνίας.
- Οι αποστολές για δυσπρόσιτες περιοχές γίνονται στο πλησιέστερο Γραφείο της συνεργαζόμενης Courier.
> Δείτε περισσότερα σχετικά με τις παραδόσεις
ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ
Επιπλέον πληροφορίες
| Brand | KLIPSCH |
|---|
Σχετικά προϊόντα
ACOUSTIC ENERGY AE 108-2
ACOUSTIC ENERGY AE 108-2
ACOUSTIC ENERGY AE 108-2 Ενεργό subwoofer με ενισχυτή 150 WRMS, μαγνητικά θωρακισμένο με απόκριση συχνότητας 30Hz - 110Hz (+/- 3dB) Peak SPL: 108dB. Στο ACOUSTIC ENERGY AE 108-2 έχει δοθεί ιδιαίτερη προσοχή στο Crossover με πυκνωτές πολυπροπυλενίου και πηνία αέρος Το subwoofer έχει καμπίνα με πρεσαρισμένο HDF 15mm πολλαπλών επιστρώσεων. Με Auto-power On/Off και τηλεχειριστήριο ελέγχου λειτουργίας.
ACOUSTIC ENERGY AE 308 subwoofer
Το ACOUSTIC ENERGY AE 308 είναι ενεργό υπογούφερ μαγνητικά θωρακισμένο με ενισχυτή 500 WRMS με απόκριση συχνότητας 28Hz - 120Hz (+/- 3dB) με Peak SBL: 105dB. Το 308 χρησιμοποιεί ένα γούφερ 12" ιντσών High-excursion doped με κώνο χαρτιού και μαγνήτες νεοδυμίου. Όπως σε όλα τα ACOUSTIC ENERGY έτσι και στο AE 308 ιδιαίτερη προσοχή έχει δοθεί στα υλικά του κροσόβερ με πυκνωτές πολυπροπυλενίου και πηνία αέρος. Το 308 χρησιμοποιεί κλειστή καμπίνα με πολλαπλών επιστρώσεων MDF Carcass 18mm.